آرامگاه سعدی

آرامگاه سعدی هم در زمان کریم خان زند، با انتخاب شیراز به پایتختی تجدید بنا شده بود. اما در روزگار ما این آرامگاه پاسخگوی زائران بیشمار شیخ اجل نبود. ناگزیر در سال 1330 اقدام به ساخت آرامگاهی از بیخ و بن جدید شد. آرامگاه جدید سعدی که با طرح معمار فرانسوی و شیفته ایران و هنر ایران، آندره گدار، معمار موزه ایران باستان، روز 11 اردیبهشت 1331 در شیراز گشایش یافت، با گوشه ای که در شیراز گرفته است جا و منزلتی دیگر دارد که با متانت شیخ اجل هماهنگ است. این آرامگاه در 261 متر مربع و در فضایی به بزرگی 8000 متر مربع ساخته شده است. باغ سعدیه در باغستان بزرگ شیراز به حق، هم یادآور گلستان است و هم بوستان و هر ورقش دفتری است معرفت کردگار.

مبلیتو سفری خوش را برای شما مسافران عزیز آرزومند است. ما با اجاره منازل و آپارتمان های مبله و شیک در بهترین نقاط شهر در خدمت همه شما عزیزان میباشیم. علاوه بر این، باغ و ویلا مبله هایی هم برای تفریح های دوستانه و خانوادگی شما در نظر داریم که بهترین ها را تجربه کنید. همانطور هم که میدانید لیستی جامع از جاذبه های گردشگری شیراز را در اختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید ضمن شناخت این تفرجگاه های تاریخی و تفریحی، لذت کامل را از سفر خویش بهره مند شوید.

تازه ها

حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت احمد بن موسی کاظم در شیراز میباشد که پسر ارشد امام موسی کاظم هستند.

دروازه قرآن شیراز

و اما دروازه قرآن، الله اکبر! دروازه ای که هرگز بر روی احدالناسی بسته نیست و آرامش را مانند نسیمی از بهشت وزیده ارزانی میدارد....

آرامگاه سعدی

یکی از جاذبه های بسیار پرطرفدار شیراز، آرامگاه سعدی میباشد که در انتهای خیابان بوستان و در کنار باغ دلگشا قرار دارد.

آرامگاه حافظ

یکی از جاذبه های گردشگری بسیار پرمخاطب که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، آرامگاه حافظ در شیراز میباشد....

باغ جهان نما

باغ جهان نما از قدیمی ترین باغ های شیراز است که در ضلع شمالی چهارراه حافظیه و در ضلع شرقی خیابان حافظ واقع شده است.

درباره ما

به وب سایت مبلیتو، مرکز اجاره آپارتمان مبله، منزل مبله و سوئیت های زیبا و شیک در شیراز و دیگر شهرهای ایران، خوش آمدید! در اینجا ما گرد هم آمده ایم که شما مسافران عزیز دغدغه اسکان در شهر ها به هنگام مسافرت نداشته باشید. مبلیتو با بهترین امکانات در خدمت شما سروران گرامی می باشد. شما با اجاره آپارتمان های مبله می توانید سفری فراموش نشدنی را در یاد اعضای خانواده خود ثبت نمایید. در این وب سایت تمامی اطلاعات لازم مربوط به اجاره منزل مبله و اجاره ویلا برای شما گردآوری شده است. همچنین آرشیوی از مناطق تفریحی، گردشگری و اماکن تاریخی شهر ها را برای شما تهیه نموده ایم تا مسافران ضمن شناخت جاذبه های گردشگری ایران، بتوانند مقصد خود ر ا انتخاب نمایند و سفری خاطره انگیز را برای خود تدارک ببینند. با مبلیتو نگرانی های خود را کنار بگذارید. ما پاسخگوی نیاز های شما به هنگام مسافرت هستیم.

اطلاعات تماس

تلفن : 09172617077 دهقان

تلفن : 09175147077 دانش فر

ايميل: dehghan72l {AT} gmail.com