آرامگاه شاه میرعلی بن حمزه بن موسی کاظم

امام زاده علی بن حمزه در این مکان ارمیده، وی در دوره خلافت عباسی فرار کرده و به شیراز پناه می آورد، او در کوهی که اکنون ان را بابا کوهی مینامند در غاری (که بعدا بابا کوهی آن را برای اعتکاف بر گزید) پنهان شد.شغل هیزم شکنی را برای خود برگزید وبه دروازه استخر برای فروش هیزم ها میرفت و از این راه اذوقه تهیه میکرد. او روی صورتش نشانه ای داشت، یک خال که هویت اورا اشکار میکرد.سپس از این رو شناسایی شد و سر ایشان را زدند و نزد خلیفه عباسی بردند و جسد را در همین مکان فعلی به خاک سپردند.بعد ها عضد الدوله دیلمی بر روی قبر مقبره ای ساخت.این بنا با حال و هوای روحانی که دارد مکان بسیار ارامش بخشی میباشد.اگر به دیدن مکان های مذهبی علاقه مندید حتما به شیراز سفر کنید و با گروه مبلیتو تماس بگیرید تا با اقامتی لوکس و دلچسب میزبان شما عزیزان باشد.

تازه ها

حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت احمد بن موسی کاظم در شیراز میباشد که پسر ارشد امام موسی کاظم هستند.

دروازه قرآن شیراز

و اما دروازه قرآن، الله اکبر! دروازه ای که هرگز بر روی احدالناسی بسته نیست و آرامش را مانند نسیمی از بهشت وزیده ارزانی میدارد....

آرامگاه سعدی

یکی از جاذبه های بسیار پرطرفدار شیراز، آرامگاه سعدی میباشد که در انتهای خیابان بوستان و در کنار باغ دلگشا قرار دارد.

آرامگاه حافظ

یکی از جاذبه های گردشگری بسیار پرمخاطب که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، آرامگاه حافظ در شیراز میباشد....

باغ جهان نما

باغ جهان نما از قدیمی ترین باغ های شیراز است که در ضلع شمالی چهارراه حافظیه و در ضلع شرقی خیابان حافظ واقع شده است.

درباره ما

به وب سایت مبلیتو، مرکز اجاره آپارتمان مبله، منزل مبله و سوئیت های زیبا و شیک در شیراز و دیگر شهرهای ایران، خوش آمدید! در اینجا ما گرد هم آمده ایم که شما مسافران عزیز دغدغه اسکان در شهر ها به هنگام مسافرت نداشته باشید. مبلیتو با بهترین امکانات در خدمت شما سروران گرامی می باشد. شما با اجاره آپارتمان های مبله می توانید سفری فراموش نشدنی را در یاد اعضای خانواده خود ثبت نمایید. در این وب سایت تمامی اطلاعات لازم مربوط به اجاره منزل مبله و اجاره ویلا برای شما گردآوری شده است. همچنین آرشیوی از مناطق تفریحی، گردشگری و اماکن تاریخی شهر ها را برای شما تهیه نموده ایم تا مسافران ضمن شناخت جاذبه های گردشگری ایران، بتوانند مقصد خود ر ا انتخاب نمایند و سفری خاطره انگیز را برای خود تدارک ببینند. با مبلیتو نگرانی های خود را کنار بگذارید. ما پاسخگوی نیاز های شما به هنگام مسافرت هستیم.

اطلاعات تماس

تلفن : 09172617077 دهقان

تلفن : 09175147077 دانش فر

ايميل: dehghan72l {AT} gmail.com