اجاره منزل مبله شیراز

معرفی مبلیتو:

آیا قصد سفر به شیراز را دارید اما دغدغه اسکان و اقامت شما را از سفرتان منع میکند؟ درست است همیشه در همه شهر ها مسافر خانه ها و هتل ها وجود داشته اند. اما بسیاری ز افراد هستند که خواهان استقلال حتی در سفر چندین روزه خود میباشند. از این رو ترجیح میدهند به جای اقامت در هتل ها و مسافر خانه ها، از منازل مبله و آپارتمان های مبله در شهر استفاده نمایند. از این رو مبلیتو منزل مبله شیراز را با کیفیت عالی در سطح شهر مهیا نموده است تا پاسخگوی نیاز های مسافران برای اسکان باشد. فقط اسکان دادن مسافران در منزل مهم نیست، مهم این است که این منازل مبله از نظر امکانات و کیفیت، درجه یک باشند و مهم تر از همه این ها این است که از نظر امنیت تضمین شده باشند. مبلیتو همه این شرایط را در نظر گرفته است و مطابق با این اصول در مناطق خوب شیراز، منزل مبله شیراز و آپارتمان مبله شیراز را مهیا نموده است.

جزئیات منازل مبله زرهی:

منزل مبله ای که امروز به شما معرفی میگردد در مرکز شهر شیراز، زرهی واقع شده است. زرهی منطقه ای است که دسترسی آن به مناطق دیگر شهر بسیار آسان و راحت میباشد. این واحد دارای اتاق خواب های مجهز میباشد که هر کدام تخت خواب های تک نفره و دبل را دارا میباشند. همچنین دارای امکانات دیگری از قبیل مبلمان، السیدی، رسیور، وسایل آشپزی و غیره میباشد.

 

نمای عکاسی شده از سالن:

تصویر دیگری از سالن:

نمای عکاسی شده از منزل مبله شیراز:

نمای عکاسی شده از اتاق خواب:

تازه ها

حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت احمد بن موسی کاظم در شیراز میباشد که پسر ارشد امام موسی کاظم هستند.

دروازه قرآن شیراز

و اما دروازه قرآن، الله اکبر! دروازه ای که هرگز بر روی احدالناسی بسته نیست و آرامش را مانند نسیمی از بهشت وزیده ارزانی میدارد....

آرامگاه سعدی

یکی از جاذبه های بسیار پرطرفدار شیراز، آرامگاه سعدی میباشد که در انتهای خیابان بوستان و در کنار باغ دلگشا قرار دارد.

آرامگاه حافظ

یکی از جاذبه های گردشگری بسیار پرمخاطب که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، آرامگاه حافظ در شیراز میباشد....

باغ جهان نما

باغ جهان نما از قدیمی ترین باغ های شیراز است که در ضلع شمالی چهارراه حافظیه و در ضلع شرقی خیابان حافظ واقع شده است.

درباره ما

به وب سایت مبلیتو، مرکز اجاره آپارتمان مبله، منزل مبله و سوئیت های زیبا و شیک در شیراز و دیگر شهرهای ایران، خوش آمدید! در اینجا ما گرد هم آمده ایم که شما مسافران عزیز دغدغه اسکان در شهر ها به هنگام مسافرت نداشته باشید. مبلیتو با بهترین امکانات در خدمت شما سروران گرامی می باشد. شما با اجاره آپارتمان های مبله می توانید سفری فراموش نشدنی را در یاد اعضای خانواده خود ثبت نمایید. در این وب سایت تمامی اطلاعات لازم مربوط به اجاره منزل مبله و اجاره ویلا برای شما گردآوری شده است. همچنین آرشیوی از مناطق تفریحی، گردشگری و اماکن تاریخی شهر ها را برای شما تهیه نموده ایم تا مسافران ضمن شناخت جاذبه های گردشگری ایران، بتوانند مقصد خود ر ا انتخاب نمایند و سفری خاطره انگیز را برای خود تدارک ببینند. با مبلیتو نگرانی های خود را کنار بگذارید. ما پاسخگوی نیاز های شما به هنگام مسافرت هستیم.

اطلاعات تماس

تلفن : 09172617077 دهقان

تلفن : 09175147077 دانش فر

ايميل: dehghan72l {AT} gmail.com