ارامگاه شیخ کبیر

روزبهان بقلی فسایی یا شیخ شطاح، شیخ روزبهان و شیخ کبیرهمه و همه از نام های روزبهان ابو محمدبن ابی نصربن روزبهان بقلی فسایی شیرازی است. وی که اصالت دیلمی داشت در فسا و در سال 522هجری قمری به دنیا امد. او از عرفا و دانشمندان قرن 6 بود و چندین کتاب از جمله: لوامع التوحید، مسالک التوحید و... از خود به یادگار گذاشت. شیخ کبیر چیزی در حدود 80 سال عمر کرد و در شیراز دار فانی را وداع گفت.ارامگاه وی در خیابان زند، پشت بازار وکیل واقع شده است.بعد ها در دوره حکومت قزلباش شاه اسماعیل صفوی تخریب و در دوره پهلوی بازسازی و مرمت شد. مبلیتو با معرفی بهترین های شیراز و ارائه منازل مبله لوکس اماده میزبانی از شما عزیزان میباشد. بهترین و راحت ترین سفر خود را با مبلیتو تجربه کنید.

تازه ها

حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت احمد بن موسی کاظم در شیراز میباشد که پسر ارشد امام موسی کاظم هستند.

دروازه قرآن شیراز

و اما دروازه قرآن، الله اکبر! دروازه ای که هرگز بر روی احدالناسی بسته نیست و آرامش را مانند نسیمی از بهشت وزیده ارزانی میدارد....

آرامگاه سعدی

یکی از جاذبه های بسیار پرطرفدار شیراز، آرامگاه سعدی میباشد که در انتهای خیابان بوستان و در کنار باغ دلگشا قرار دارد.

آرامگاه حافظ

یکی از جاذبه های گردشگری بسیار پرمخاطب که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، آرامگاه حافظ در شیراز میباشد....

باغ جهان نما

باغ جهان نما از قدیمی ترین باغ های شیراز است که در ضلع شمالی چهارراه حافظیه و در ضلع شرقی خیابان حافظ واقع شده است.

درباره ما

به وب سایت مبلیتو، مرکز اجاره آپارتمان مبله، منزل مبله و سوئیت های زیبا و شیک در شیراز و دیگر شهرهای ایران، خوش آمدید! در اینجا ما گرد هم آمده ایم که شما مسافران عزیز دغدغه اسکان در شهر ها به هنگام مسافرت نداشته باشید. مبلیتو با بهترین امکانات در خدمت شما سروران گرامی می باشد. شما با اجاره آپارتمان های مبله می توانید سفری فراموش نشدنی را در یاد اعضای خانواده خود ثبت نمایید. در این وب سایت تمامی اطلاعات لازم مربوط به اجاره منزل مبله و اجاره ویلا برای شما گردآوری شده است. همچنین آرشیوی از مناطق تفریحی، گردشگری و اماکن تاریخی شهر ها را برای شما تهیه نموده ایم تا مسافران ضمن شناخت جاذبه های گردشگری ایران، بتوانند مقصد خود ر ا انتخاب نمایند و سفری خاطره انگیز را برای خود تدارک ببینند. با مبلیتو نگرانی های خود را کنار بگذارید. ما پاسخگوی نیاز های شما به هنگام مسافرت هستیم.

اطلاعات تماس

تلفن : 09172617077 دهقان

تلفن : 09175147077 دانش فر

ايميل: dehghan72l {AT} gmail.com