بابا کوهی

در ابتدا خوب است بدانید که:
ما سال ها ست که در راستای اجاره منزل مبله، آپارتمان های مبله در شیراز فعالیت داریم حدود 17 سال. اما با وجود پیشرفت های فراوان در زمینه علم و تکنولوژی تصمیم گرفتیم فعالیت خود را به صورت حرفه ای تر آغاز کنیم و پایاپای تکنولوژی قدم برداریم. اینجا بود که سایت مبلیتو را برای شما عزیزان در نظر گرفتیم و اقامتگاه هایی لوکس را در بهترین نقاط شیراز و همچنین شهر های بزرگ دیگری همچون: تهران، اصفهان، مشهد، کیش و حتی شمال ایران، مهیا نموده ایم تا مسافران ارجمند، خستگی راه سفر را از خود به در کنند. ما برای اینکه شما بتوانید هنگام سفر به شیراز، از جاذبه های گردشگری این شهر زیبا بهره ببرید لیستی جامع از نقاط دیدنی را برایتان آماده کرده ایم تا بتوانید نهایت لذت را ببرید.

بابا کوهی در شیراز:

  مردم شیراز از دیرباز نگاهی معنوی به کوهستان جادویی شمال شهر خود داشته اند. از این روست که پرستش گاه ها، خانقاه ها و آرامگاه های بیشماری را در این کوهستان افکنده اند. اما متاسفانه چون همه این یادگارها، با هویت عقیدتی خود، هر کسی را با ظنی به میدان آورده اند، غرق در هاله ای از روایت و افسانه هستند. از آن میان زیارتگاه بابا کوهی در نزدیکی آرامگاه خواجو در کوهی به همین نام که مشرف بر شیراز است. پیداست که خود نام نمیتواند عاری از پیام باشد. زیارتگاه باباکوهی عبارت است از چند اتاق و مهتابی، از آثار مؤید الدوله طهماسب میرزا، نوه فتحعلی شاه قاجار و از سال 1275 هجری. بالاخره همه ما با زیارتگاه های کشورمان انس داریم و با حضور در این زیارتگاه ها از آرامش خاصی برخوردار خواهیم بود. بابا کوهی هم یکی از زیارتگاه های خوب و مملوء از احساس خوب در شیراز است.

تازه ها

حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت احمد بن موسی کاظم در شیراز میباشد که پسر ارشد امام موسی کاظم هستند.

دروازه قرآن شیراز

و اما دروازه قرآن، الله اکبر! دروازه ای که هرگز بر روی احدالناسی بسته نیست و آرامش را مانند نسیمی از بهشت وزیده ارزانی میدارد....

آرامگاه سعدی

یکی از جاذبه های بسیار پرطرفدار شیراز، آرامگاه سعدی میباشد که در انتهای خیابان بوستان و در کنار باغ دلگشا قرار دارد.

آرامگاه حافظ

یکی از جاذبه های گردشگری بسیار پرمخاطب که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، آرامگاه حافظ در شیراز میباشد....

باغ جهان نما

باغ جهان نما از قدیمی ترین باغ های شیراز است که در ضلع شمالی چهارراه حافظیه و در ضلع شرقی خیابان حافظ واقع شده است.

درباره ما

به وب سایت مبلیتو، مرکز اجاره آپارتمان مبله، منزل مبله و سوئیت های زیبا و شیک در شیراز و دیگر شهرهای ایران، خوش آمدید! در اینجا ما گرد هم آمده ایم که شما مسافران عزیز دغدغه اسکان در شهر ها به هنگام مسافرت نداشته باشید. مبلیتو با بهترین امکانات در خدمت شما سروران گرامی می باشد. شما با اجاره آپارتمان های مبله می توانید سفری فراموش نشدنی را در یاد اعضای خانواده خود ثبت نمایید. در این وب سایت تمامی اطلاعات لازم مربوط به اجاره منزل مبله و اجاره ویلا برای شما گردآوری شده است. همچنین آرشیوی از مناطق تفریحی، گردشگری و اماکن تاریخی شهر ها را برای شما تهیه نموده ایم تا مسافران ضمن شناخت جاذبه های گردشگری ایران، بتوانند مقصد خود ر ا انتخاب نمایند و سفری خاطره انگیز را برای خود تدارک ببینند. با مبلیتو نگرانی های خود را کنار بگذارید. ما پاسخگوی نیاز های شما به هنگام مسافرت هستیم.

اطلاعات تماس

تلفن : 09172617077 دهقان

تلفن : 09175147077 دانش فر

ايميل: dehghan72l {AT} gmail.com