بازار وکیل

شیراز یکی از زیباترین شهرهای ایران است که باید هفته ها را در آن سپری کرد تا بتوان تمام جاذبه های این شهر قشنگ را تماشا کرد و لذت برد. اما دیدنی های هر شهر یک طرف و بازدید از بازارهای سنتی هم یک طرف. چرا که در این بازار ها با صنایع دستی هر شهر میتوان آشنا شد و چیزهایی خرید که در هر بازار و مرکز شهری یافت نمیشود و از آنجایی که شیراز دارای چنین بازاری میباشد یکی از شهرهای پر بازدید میباشد. خلاصه که شیراز یکی از مهم  ترین و زیباترین شهرهای ایران از نظر جغرافیایی، فرهنگی و تاریخی است. بازار وکیل جزء مشهورترین بازارهای تاریخی و سنتی ایران است که در پایتخت فرهنگ و تمدن ایران، شهر شیراز قرار گرفته است. مکان های دیگر این مجموعه، حمام و مسجد وکیل است که همگی مربوط به دوره زندیه و در نزدیکی هم هستند. این مکان در سال 1351 به عنوان آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. مبلیتو ضمن معرفی این جاذبه های گردشگری سعی دارد سفری خوش را در تمامی لحظات شما ثبت کند و با کوله باری از خاطره، شیراز را تا درودی دیگر بدرود کنید.

خدمات:
مبلیتو سعی دارد تمام دیدنی های شهر زیبای شیراز را به شما معرفی نماید. شیراز پر از قشنگی است. بازار وکیل، مسجد وکیل، ارگ کریم خان، حافظیه، سعدیه، باغ ارم، باغ عفیف آباد و ... همه از جاذبه های تاریخی و تفریحی پایتخت فرهنگ و هنر ایران است. ما علاوه بر معرفی این جاذبه ها، اقامتگاه هایی لوکس را در بهترین نقاط شیراز برای شما تدارک دیده ایم تا بتوانید آسایش و راحتی را در حین سفر تجربه کنید.

تازه ها

حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت احمد بن موسی کاظم در شیراز میباشد که پسر ارشد امام موسی کاظم هستند.

دروازه قرآن شیراز

و اما دروازه قرآن، الله اکبر! دروازه ای که هرگز بر روی احدالناسی بسته نیست و آرامش را مانند نسیمی از بهشت وزیده ارزانی میدارد....

آرامگاه سعدی

یکی از جاذبه های بسیار پرطرفدار شیراز، آرامگاه سعدی میباشد که در انتهای خیابان بوستان و در کنار باغ دلگشا قرار دارد.

آرامگاه حافظ

یکی از جاذبه های گردشگری بسیار پرمخاطب که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، آرامگاه حافظ در شیراز میباشد....

باغ جهان نما

باغ جهان نما از قدیمی ترین باغ های شیراز است که در ضلع شمالی چهارراه حافظیه و در ضلع شرقی خیابان حافظ واقع شده است.

درباره ما

به وب سایت مبلیتو، مرکز اجاره آپارتمان مبله، منزل مبله و سوئیت های زیبا و شیک در شیراز و دیگر شهرهای ایران، خوش آمدید! در اینجا ما گرد هم آمده ایم که شما مسافران عزیز دغدغه اسکان در شهر ها به هنگام مسافرت نداشته باشید. مبلیتو با بهترین امکانات در خدمت شما سروران گرامی می باشد. شما با اجاره آپارتمان های مبله می توانید سفری فراموش نشدنی را در یاد اعضای خانواده خود ثبت نمایید. در این وب سایت تمامی اطلاعات لازم مربوط به اجاره منزل مبله و اجاره ویلا برای شما گردآوری شده است. همچنین آرشیوی از مناطق تفریحی، گردشگری و اماکن تاریخی شهر ها را برای شما تهیه نموده ایم تا مسافران ضمن شناخت جاذبه های گردشگری ایران، بتوانند مقصد خود ر ا انتخاب نمایند و سفری خاطره انگیز را برای خود تدارک ببینند. با مبلیتو نگرانی های خود را کنار بگذارید. ما پاسخگوی نیاز های شما به هنگام مسافرت هستیم.

اطلاعات تماس

تلفن : 09172617077 دهقان

تلفن : 09175147077 دانش فر

ايميل: dehghan72l {AT} gmail.com