تخت جمشید

مبلیتو سعی دارد تمام دیدنی های شهر زیبای شیراز را برای شما به تصویر بکشد تا هم بتوانید این مکان های تاریخی شهر راز را بشناسید هم در سفرتان به شیراز، نهایت لذت را ببرید. بارگاهی که پستوی خاطرات خانه پدری شیراز است. در تخت جمشید، بزرگترین یادگار همه دوره های تاریخی ایران، که حتی به کمک نام اسرار آمیزش تاریخ غیر تاریخی ایران را نیز با بداهتی بی نظیر بر دوش رفیع خود میکشد، زبان پر از زخم هیچ قطعه سنگی الکن نیست. داریوش بنیانگذار تخت جمشید است. به دستور او برای بنای تخت جمشید نخست در دامن کوه مستطیلی به پهنای 300، به درازای 455 و بلندای تقریبی 15 متر آماده شده است. کاربرد فراوان سنگ و نگاره های مسطح سنگی از ویژگی های تعیین کننده بناهای تخت جمشید است. برای نمونه، همه قطعاتی که از کاخ داریوش بر جای مانده از سنگ است. در حالی که قاب هر پنجره 5.2 متر بلندا، 65.2 متر پهنا و 50.1 متر عمق دارد، گاه از سنگی یکپارچه است. چنین قابی 18 تن وزن دارد. قاب درها نیز از قطعات بزرگ سنگ درست شده و هر درگاه 75 تن وزن دارد. در اینجا آگاهانه از عناصر نقش زینتی، به سود تصاویر کاربردی گویا، صرف نظر شده است. به کمک همین تصاویر کاربردی است که با اینکه 2500 سال از بنای کاخ داریوش گذشته است می توان آن را مثل کف دست شناخت.
خدمات مبلیتو:

مبلیتو علاوه بر اینکه جاذبه های گردشگری شهر زیبای راز را به شما معرفی مینماید، برای اسکان شما، اقامتگاه هایی لوکس را در بهترین نقاط شهر در نظر گرفته است تا آسایش و راحتی شما در سفر تامین شود. ما در شهر های تهران، اصفهان، شیراز، همچنین کیش و شمال ایران(بابلسر) آپارتمان های مبله ای را در تدارک دیده ایم. کافی است بعد از اینکه قصد سفر کردید با ما تماس بگیرید. ما در هر زمانی پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

تازه ها

حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت احمد بن موسی کاظم در شیراز میباشد که پسر ارشد امام موسی کاظم هستند.

دروازه قرآن شیراز

و اما دروازه قرآن، الله اکبر! دروازه ای که هرگز بر روی احدالناسی بسته نیست و آرامش را مانند نسیمی از بهشت وزیده ارزانی میدارد....

آرامگاه سعدی

یکی از جاذبه های بسیار پرطرفدار شیراز، آرامگاه سعدی میباشد که در انتهای خیابان بوستان و در کنار باغ دلگشا قرار دارد.

آرامگاه حافظ

یکی از جاذبه های گردشگری بسیار پرمخاطب که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، آرامگاه حافظ در شیراز میباشد....

باغ جهان نما

باغ جهان نما از قدیمی ترین باغ های شیراز است که در ضلع شمالی چهارراه حافظیه و در ضلع شرقی خیابان حافظ واقع شده است.

درباره ما

به وب سایت مبلیتو، مرکز اجاره آپارتمان مبله، منزل مبله و سوئیت های زیبا و شیک در شیراز و دیگر شهرهای ایران، خوش آمدید! در اینجا ما گرد هم آمده ایم که شما مسافران عزیز دغدغه اسکان در شهر ها به هنگام مسافرت نداشته باشید. مبلیتو با بهترین امکانات در خدمت شما سروران گرامی می باشد. شما با اجاره آپارتمان های مبله می توانید سفری فراموش نشدنی را در یاد اعضای خانواده خود ثبت نمایید. در این وب سایت تمامی اطلاعات لازم مربوط به اجاره منزل مبله و اجاره ویلا برای شما گردآوری شده است. همچنین آرشیوی از مناطق تفریحی، گردشگری و اماکن تاریخی شهر ها را برای شما تهیه نموده ایم تا مسافران ضمن شناخت جاذبه های گردشگری ایران، بتوانند مقصد خود ر ا انتخاب نمایند و سفری خاطره انگیز را برای خود تدارک ببینند. با مبلیتو نگرانی های خود را کنار بگذارید. ما پاسخگوی نیاز های شما به هنگام مسافرت هستیم.

اطلاعات تماس

تلفن : 09172617077 دهقان

تلفن : 09175147077 دانش فر

ايميل: dehghan72l {AT} gmail.com