تنگ رغز

تنگ رغز واقع شده در جنوب شرقی استان فارس و نزدک به شهرستان های نیریز و داراب و استهبان نزدیک میباشد.این دره در حدود 4 کیلومتر میباشد و از آغاز تا انتها 64 آبشار و یکصد حوضچه طبیعی را در خود گنجانده است اما تنها 14 ابشار از این مجموعه در دره جنوبی مورد توجه بوده. در قسمت سرچشمه یعنی اصلی ترین قسمت این مجموعه یک جنگل بسیار دیدنی و قالب توجه است که همچون تکه ای از بهشتی که وعده داده شده است میباشد. همانطور که قبلا گفتم این دره دارای آبشار های زیادی میباشد و بزرگترین ابشار این تنگه، آذرخش که با ارتفاع 65 متر و آبشار وداع که کوچکترین ابشار است با ارتفاع 46متر میباشد. برای رسید به سرچشمه باید 4 ساعت کوهنوردی کنید یا 2ساعت با خودرو و 2 ساعت هم کوهنوردی را انتخاب کنید که واقعا ارزش داره. دیدن منظره رغز خستگی راه از تنتون در میاره. یکی از نکات مثبت این تنگه همین حوضچه های طبیعی است که هم اب تمیز هم شفاف داره که به خوبی تا عمق اب مشخص است که گاهی به  20 متر هم میرسد که میتوانید در تابستان آبتنی کنید و از شنا در طبیعت لذت ببرید. مبلیتو با ارائه بهترین های گردشگری ومنازل مبله و ویلا های لوکس و دنج اماده خدمت رسانی میباشد.با ما بهترین لحظه هارا خواهید داشت.

 

 

تازه ها

حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت احمد بن موسی کاظم در شیراز میباشد که پسر ارشد امام موسی کاظم هستند.

دروازه قرآن شیراز

و اما دروازه قرآن، الله اکبر! دروازه ای که هرگز بر روی احدالناسی بسته نیست و آرامش را مانند نسیمی از بهشت وزیده ارزانی میدارد....

آرامگاه سعدی

یکی از جاذبه های بسیار پرطرفدار شیراز، آرامگاه سعدی میباشد که در انتهای خیابان بوستان و در کنار باغ دلگشا قرار دارد.

آرامگاه حافظ

یکی از جاذبه های گردشگری بسیار پرمخاطب که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، آرامگاه حافظ در شیراز میباشد....

باغ جهان نما

باغ جهان نما از قدیمی ترین باغ های شیراز است که در ضلع شمالی چهارراه حافظیه و در ضلع شرقی خیابان حافظ واقع شده است.

درباره ما

به وب سایت مبلیتو، مرکز اجاره آپارتمان مبله، منزل مبله و سوئیت های زیبا و شیک در شیراز و دیگر شهرهای ایران، خوش آمدید! در اینجا ما گرد هم آمده ایم که شما مسافران عزیز دغدغه اسکان در شهر ها به هنگام مسافرت نداشته باشید. مبلیتو با بهترین امکانات در خدمت شما سروران گرامی می باشد. شما با اجاره آپارتمان های مبله می توانید سفری فراموش نشدنی را در یاد اعضای خانواده خود ثبت نمایید. در این وب سایت تمامی اطلاعات لازم مربوط به اجاره منزل مبله و اجاره ویلا برای شما گردآوری شده است. همچنین آرشیوی از مناطق تفریحی، گردشگری و اماکن تاریخی شهر ها را برای شما تهیه نموده ایم تا مسافران ضمن شناخت جاذبه های گردشگری ایران، بتوانند مقصد خود ر ا انتخاب نمایند و سفری خاطره انگیز را برای خود تدارک ببینند. با مبلیتو نگرانی های خود را کنار بگذارید. ما پاسخگوی نیاز های شما به هنگام مسافرت هستیم.

اطلاعات تماس

تلفن : 09172617077 دهقان

تلفن : 09175147077 دانش فر

ايميل: dehghan72l {AT} gmail.com