تنگ گمبیل

این دره زیبا در روستای بشمکان( ساران بهشت مکان ) واقع شده در سپیدان میباشد. تنگ گمبیل علاوه بر خوش اب و هوا بودن مکان تاریخی هم میباشد که اثار به جا موند، مثل بنایی خشتی و غاری جالب در ریشه صخره ای بزرگ و عظیم است. محصولات طبیعی و محلی تنگ گمبیل درختان گردو، انجیر، تمشک وحشی و زرشک است که باعث شده نمایی فوق العاده به این تنگه بدهد. از دیگر نکات قابل توجه در این تنگه آب های روان و سرد، و کبوتران و پرندگانی که به صورت دائم در حال پرواز در میان صخره ها هستند و باعث ایجاد منظره ای بی همتا و جالب  میشوند. در راه گذر از این تنگه قسمت هایی مجبور به رد شدن از دل اب میشوید که به خودی خود بسیار خاطره انگیز است. ما در تلاشیم تا جای جای ایران عزیز را به شما عزیزان معرفی کنیم و با در اختیار گذاشتن اقامتگاه های لوکس برای شما سفری خاطره انگیز را بسازیم. مبلیتو اجاره دهنده منزل مبله و اپارتمان های لوکس و همچنین باغ هایی برای اقامت و حتی دور همی های دوستانه. با ما همراه شوید.

تازه ها

حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت احمد بن موسی کاظم در شیراز میباشد که پسر ارشد امام موسی کاظم هستند.

دروازه قرآن شیراز

و اما دروازه قرآن، الله اکبر! دروازه ای که هرگز بر روی احدالناسی بسته نیست و آرامش را مانند نسیمی از بهشت وزیده ارزانی میدارد....

آرامگاه سعدی

یکی از جاذبه های بسیار پرطرفدار شیراز، آرامگاه سعدی میباشد که در انتهای خیابان بوستان و در کنار باغ دلگشا قرار دارد.

آرامگاه حافظ

یکی از جاذبه های گردشگری بسیار پرمخاطب که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، آرامگاه حافظ در شیراز میباشد....

باغ جهان نما

باغ جهان نما از قدیمی ترین باغ های شیراز است که در ضلع شمالی چهارراه حافظیه و در ضلع شرقی خیابان حافظ واقع شده است.

درباره ما

به وب سایت مبلیتو، مرکز اجاره آپارتمان مبله، منزل مبله و سوئیت های زیبا و شیک در شیراز و دیگر شهرهای ایران، خوش آمدید! در اینجا ما گرد هم آمده ایم که شما مسافران عزیز دغدغه اسکان در شهر ها به هنگام مسافرت نداشته باشید. مبلیتو با بهترین امکانات در خدمت شما سروران گرامی می باشد. شما با اجاره آپارتمان های مبله می توانید سفری فراموش نشدنی را در یاد اعضای خانواده خود ثبت نمایید. در این وب سایت تمامی اطلاعات لازم مربوط به اجاره منزل مبله و اجاره ویلا برای شما گردآوری شده است. همچنین آرشیوی از مناطق تفریحی، گردشگری و اماکن تاریخی شهر ها را برای شما تهیه نموده ایم تا مسافران ضمن شناخت جاذبه های گردشگری ایران، بتوانند مقصد خود ر ا انتخاب نمایند و سفری خاطره انگیز را برای خود تدارک ببینند. با مبلیتو نگرانی های خود را کنار بگذارید. ما پاسخگوی نیاز های شما به هنگام مسافرت هستیم.

اطلاعات تماس

تلفن : 09172617077 دهقان

تلفن : 09175147077 دانش فر

ايميل: dehghan72l {AT} gmail.com