جاذبه گردشگری شیراز سفره خانه سنتی دوناریه

اهمیت گردشگری و تاثیر آن بر روحیه ی بهتر :

با توجه به انواع دغدغه ها، مشکلات فکری و روحی در نتیجه زندگی های صنعتی و ارتباطی جامعه امروزی، مسافرت و تفریح می تواند نقشی بسیار موثری در پیشگیری، کنترل و حتی رفع انواعی از مشكلات و دل مشغولی های فکری انسان داشته باشد. شیراز با داشتن جاذبه های بینظیر گردشگری

میتواند محل بسیار مناسبی برای سفر و خوش گذرانی شما با دوستان و خانواده باشد.

 

معرفی وب سایت مبلیتو :

وب سایت مبلیتو این امکان را برای شما فراهم کرده است که حتی در هنگام سفر و ورود به شهر زیبای شیراز بتوانید راحت ترین و شیک ترین محل اقامت را برای خانواده خود تدارک ببینید.خدمات متنوع مبلیتو شامل اجاره و رزرو منزل مبله در شیراز می باشد.تیم مبلیتو منازل مبله و آپارتمان های مبله بسیار شیک با قیمت مناسب را برای شما مهمانان عزیز فراهم نموده است.اجاره روزانه منزل مبله در شیراز و آپارتمان های مبله فقط یکی از خدمات تیم مبلیتو می باشد. با مبلیتو میتوانید از تمام جاذبه های گردشگری شیراز با خبر شوید و بهترین ها را انتخاب نمایید چون شما بهترین هستید!.

 

معرفی سفره خانه سنتی دوناریه :

سفره خانه سنتی دوناریه واقع در خیابان پزشکان یکی از خوش آب و هواترین و مناسب ترین سفره خانه های سنتی شیراز می باشد. وب ساین مبلیتو این فرصت را برای شما مهیا کرده که با این سفره خانه ی زیبا بیشتر آشنا شوید و از خدمات این مکان زیبا بهره مند شوید. یکی از بارزترین ویژگی های سفره خانه سنتی دوناریه پرداخت نکردن 15% حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده است. تمام خوراکی ها از مواد اولیه مرغوب تهیه شده است که تماما تازه درجه یک و ارگانیک است. همانطور که در عکس ها پیداست این مجموعه دارای محیطی سنتی همراه با تخت های سنتی است. هوای بینظیر شهر شیراز حضور در آن محیز را دلپذیرتر کرده و محیز سرسبز و باغی آن خاطره ای زیبا برای سفر شما ثبت میکند. این سفره خانه مناسب جمع های خانوادگی- جمع های دوستانه و حتی مناسب برای قرارهای دونفره است.

 

تازه ها

حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت احمد بن موسی کاظم در شیراز میباشد که پسر ارشد امام موسی کاظم هستند.

دروازه قرآن شیراز

و اما دروازه قرآن، الله اکبر! دروازه ای که هرگز بر روی احدالناسی بسته نیست و آرامش را مانند نسیمی...

آرامگاه سعدی

یکی از جاذبه های بسیار پرطرفدار شیراز، آرامگاه سعدی میباشد که در انتهای خیابان بوستان و در کنار باغ دلگشا...

آرامگاه حافظ

یکی از جاذبه های گردشگری بسیار پرمخاطب که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، آرامگاه حافظ در...

باغ جهان نما

باغ جهان نما از قدیمی ترین باغ های شیراز است که در ضلع شمالی چهارراه حافظیه و در ضلع شرقی...