حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت  میر سید احمد (شاهچراغ)، برادر امام هشتم شیعیان، که در قرن هفتم بنا شده و در دوره های صفوی و به ویژه قاجار مرمت شده و وسعت بیشتری یافته است، یکی از زیارتگاه های محبوب مردم شیراز و همه پارس است. گنبد قدیم شاهچراغ، که پس از بارها مرمت، آخرین بار از سوی نصیرالملک بازسازی شده بود، در سال 1337 برداشته شد و به جای آن گنبد جدیدی با مصالح امروزی ساخته شد. این گنبد از نظر شکل و ساختار، در میان همه کنبدهای ایرانی، اندام مخصوص به خود را دارد. این مکان آرامش و زیبایی را به روح آدمی انتقال میدهد و انسان را از خیال ابطال دور میسازد و هنگام ورود به این مکان گویی به بهشت خداوند که سرشار از آرامش است وارد شده ای. این بنا از زیبایی خاصی برخوردار است از نورانی بودن گنبد گرفته تا کاشی کاریها و وجود حوض بزرگ در محوطه آن. خلاصه که باید به شیراز بیایید و از نزدیک این حرم مطهر را زیارت کنید و از الطاف آن بهره ببرید.

شاه چراغ چلچراغ شیراز

شاه چراغ نگین سبز شیراز

 

مبلیتو با سال ها تجربه اکنون اینجاست تا بهترین جاذبه های گردشگری شیراز را به شما معرفی نماید تا در سفر به شیراز با خیالی آسوده بتوانید این مکان های گردشگری و دیدنی را تماشا کنید و لذت ببرید. همچنین ما برای شما بهترین و شیک ترین منازل و آپارتمان های مبله را در نظر گرفته ایم تا آسایش و راحتی در سفر را تجربه کنید. با ما نگرانی های خود را کنار بگذارید و بهترین ها را تجربه نمایید.

 

تازه ها

حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت احمد بن موسی کاظم در شیراز میباشد که پسر ارشد امام موسی کاظم هستند.

دروازه قرآن شیراز

و اما دروازه قرآن، الله اکبر! دروازه ای که هرگز بر روی احدالناسی بسته نیست و آرامش را مانند نسیمی از بهشت وزیده ارزانی میدارد....

آرامگاه سعدی

یکی از جاذبه های بسیار پرطرفدار شیراز، آرامگاه سعدی میباشد که در انتهای خیابان بوستان و در کنار باغ دلگشا قرار دارد.

آرامگاه حافظ

یکی از جاذبه های گردشگری بسیار پرمخاطب که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، آرامگاه حافظ در شیراز میباشد....

باغ جهان نما

باغ جهان نما از قدیمی ترین باغ های شیراز است که در ضلع شمالی چهارراه حافظیه و در ضلع شرقی خیابان حافظ واقع شده است.

درباره ما

به وب سایت مبلیتو، مرکز اجاره آپارتمان مبله، منزل مبله و سوئیت های زیبا و شیک در شیراز و دیگر شهرهای ایران، خوش آمدید! در اینجا ما گرد هم آمده ایم که شما مسافران عزیز دغدغه اسکان در شهر ها به هنگام مسافرت نداشته باشید. مبلیتو با بهترین امکانات در خدمت شما سروران گرامی می باشد. شما با اجاره آپارتمان های مبله می توانید سفری فراموش نشدنی را در یاد اعضای خانواده خود ثبت نمایید. در این وب سایت تمامی اطلاعات لازم مربوط به اجاره منزل مبله و اجاره ویلا برای شما گردآوری شده است. همچنین آرشیوی از مناطق تفریحی، گردشگری و اماکن تاریخی شهر ها را برای شما تهیه نموده ایم تا مسافران ضمن شناخت جاذبه های گردشگری ایران، بتوانند مقصد خود ر ا انتخاب نمایند و سفری خاطره انگیز را برای خود تدارک ببینند. با مبلیتو نگرانی های خود را کنار بگذارید. ما پاسخگوی نیاز های شما به هنگام مسافرت هستیم.

اطلاعات تماس

تلفن : 09172617077 دهقان

تلفن : 09175147077 دانش فر

ايميل: dehghan72l {AT} gmail.com