خانه زینت الملک

اول اینکه مبلیتو در تلاش است که بتواند برای تمامی مسافران عزیزمان خدماتی را تدارک ببیند که مسافران دغدغه اسکان در شهرهای ایران را نداشته باشند. از این رو ما برای شما باغ های زیبا و سرسبزی را برای تفریح و دور همی هایتان آماده نموده ایم. علاوه بر باغ، اقامتگاه هایی لوکس با بهترین کیفیت و امکانات در بهترین نقاط شهر برای آسایش و راحتی شما در نظر گرفته شده است. و فراتر از اینها مبلیتو با آرزوی سلامتی و سفری خوش برای شما عزیزان، بهترین و جامع ترین گردشگری های شیراز را به شما معرفی مینماید.

که از جمله آنها خانه زینت الملوک میباشد...

اندرونی پرهنر و زیبای دیوان خانه قوام، معروف به خانه زینت الملک، با گچبری ها، طرح اندازی ها و نقش و نگار شوخ و به ویژه تالار آیینه اش (با امضاء ابوالقاسم آیینه بر شیرازی،1302) زینت ملک شیراز است. امروز این خانه با مرمت نسبتا خوبی که یافته است، به حق مرکز فارس شناسی استان فارس را در خود جای داده است. تردیدی نیست که بناهای دیگری نیزاز این دست، در گوشه و کنار ایران وجود دارند، اما در این بنا تلفیق معماری ایرانی با برخی از هنجارهای معماری غربی، مخصوصا در نقش اندازی و و تزیین تا حدودی چشمگیر است.

تازه ها

حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت احمد بن موسی کاظم در شیراز میباشد که پسر ارشد امام موسی کاظم هستند.

دروازه قرآن شیراز

و اما دروازه قرآن، الله اکبر! دروازه ای که هرگز بر روی احدالناسی بسته نیست و آرامش را مانند نسیمی از بهشت وزیده ارزانی میدارد....

آرامگاه سعدی

یکی از جاذبه های بسیار پرطرفدار شیراز، آرامگاه سعدی میباشد که در انتهای خیابان بوستان و در کنار باغ دلگشا قرار دارد.

آرامگاه حافظ

یکی از جاذبه های گردشگری بسیار پرمخاطب که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، آرامگاه حافظ در شیراز میباشد....

باغ جهان نما

باغ جهان نما از قدیمی ترین باغ های شیراز است که در ضلع شمالی چهارراه حافظیه و در ضلع شرقی خیابان حافظ واقع شده است.

درباره ما

به وب سایت مبلیتو، مرکز اجاره آپارتمان مبله، منزل مبله و سوئیت های زیبا و شیک در شیراز و دیگر شهرهای ایران، خوش آمدید! در اینجا ما گرد هم آمده ایم که شما مسافران عزیز دغدغه اسکان در شهر ها به هنگام مسافرت نداشته باشید. مبلیتو با بهترین امکانات در خدمت شما سروران گرامی می باشد. شما با اجاره آپارتمان های مبله می توانید سفری فراموش نشدنی را در یاد اعضای خانواده خود ثبت نمایید. در این وب سایت تمامی اطلاعات لازم مربوط به اجاره منزل مبله و اجاره ویلا برای شما گردآوری شده است. همچنین آرشیوی از مناطق تفریحی، گردشگری و اماکن تاریخی شهر ها را برای شما تهیه نموده ایم تا مسافران ضمن شناخت جاذبه های گردشگری ایران، بتوانند مقصد خود ر ا انتخاب نمایند و سفری خاطره انگیز را برای خود تدارک ببینند. با مبلیتو نگرانی های خود را کنار بگذارید. ما پاسخگوی نیاز های شما به هنگام مسافرت هستیم.

اطلاعات تماس

تلفن : 09172617077 دهقان

تلفن : 09175147077 دانش فر

ايميل: dehghan72l {AT} gmail.com