سفره خانه سنتی باران

 سفره خانه سنتی باران یه رستوران خیلی خوب با نمای سنتی در دو طبقه میباشد. که در طبقه اول، رستوران و طبقه دوم، سفره خانه سنتی و کافی شاپ قرار دارد. توی این رستوران انواع غذاهای سنتی و فرنگی رو می تونین نوش جان کنین که لذت طعم خوش این غذاها در کنار موسیقی زنده چندین برابر میشه.

 تیم تخصصی مبلیتو هر روز با معرفی یک جای خاص در شیراز، حالا چه  و چه دیدنی در خدمت شما مسافران عزیز میباشد. تنها این نیست که ما سفره خانه ها و کافه های شهرمون رو به شما معرفی کنیم بلکه ما همه جاذبه های گردشگری، تاریخی و تفریحی شهرمون رو برای شما عزیزان به صورت آرشیوی از جاذبه های گردشگری در آورده ایم تا شما را در سفرتون به شیراز همراهی کنیم. 

خدمات اصلی مبلیتو: 

خدمات اصلی مبلیتو اجاره منزل مبله و آپارتمان مبله در شیراز میباشد. از لحظه ای که قصد سفر به شیراز را دارید با ما همراه باشید تا بهترین ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. ما بهترین آپارتمان های مبله را در بهترین نقاط شهر برای شما مهیا نموده ایم و به صورت آرشیوی در این وب سایت قرار داده ایم تا از اقامت خود در شیراز مطمئن باشید. یکی از مهم ترین مسائلی که برای مسافران حائز اهمیت میباشد، امنیت در منازل مبله اجاره ای میباشد و از این نظر خیالتان راحت باشد چرا که همه آپارتمان های مذکور دارای نگهبانی 24 ساعته میباشد.

تازه ها

حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت احمد بن موسی کاظم در شیراز میباشد که پسر ارشد امام موسی کاظم هستند.

دروازه قرآن شیراز

و اما دروازه قرآن، الله اکبر! دروازه ای که هرگز بر روی احدالناسی بسته نیست و آرامش را مانند نسیمی...

آرامگاه سعدی

یکی از جاذبه های بسیار پرطرفدار شیراز، آرامگاه سعدی میباشد که در انتهای خیابان بوستان و در کنار باغ دلگشا...

آرامگاه حافظ

یکی از جاذبه های گردشگری بسیار پرمخاطب که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، آرامگاه حافظ در...

باغ جهان نما

باغ جهان نما از قدیمی ترین باغ های شیراز است که در ضلع شمالی چهارراه حافظیه و در ضلع شرقی...