پاسارگاد

کورش کبیر پس از موفقیت های بزرگی که به دست آورد به فکر این افتاد که پایتختی را برای خود انتخاب نماید که امپراتوری خود را در آنجا برقرار نماید. که در نتیجه این تصمیم وی، پاسارگاد برگزیده شد و قابل توجه هخامنشیان قرار گرفت. از نقشه عمومی پاسارگاد به این نتیجه میرسیم که طرح نقشه به طور یکدست به زمان کورش تعلق دارد، اما ظاهرا عمر کورش برای به پایان رسیدن کارهای ساختمانی پیش بینی شده وفا نکرده است. از پاره های کوچک و بزرگی، که از مجموعه پاسارگاد بر جای مانده، خوب پیداست که در اینجا با سبکی نو سر و کار داریم، که آمیخته ای از هنر معماری یونانی، بین النهرینی و آشوری و حتی مصری با چاشنی ها و تجربه های ملی است. تقریبا در نیمه راه صفه بزرگ یاد شده و آرامگاه کورش، کاخ اصلی پاسارگاد، با ابعادی بزرگ و گسترده قرار دارد. همانگونه که میدانید کورش بزرگ در میان مردم ایران بسیار عزیز و گرامی و قابل احترام میباشد و همه ساله بازدیدکنندگان بسیاری به منطقه پاسارگاد میروند. و خصوصا در روز هفتم آبانماه که بزرگداشت ایشان میباشد پاسارگاد همچون الماسی دراستان فارس میدرخشد.

مبلیتو با آرزوی شادی و سلامتی برای همه مردم ایران زمین در تمامی لحظات خود، برای خدمتگزاری آماده می باشد. نگران اسکان خود به هنگام سفر نباشید. ما برای شما اقامتگاه هایی لوکس را در بهترین نقاط شهر تدارک دیده ایم و منتظر حضور گرم شما در شهرهای شیراز، تهران، اصفهان، مشهد، کیش و شمال ایران عزیزمان میباشیم.

 

تازه ها

حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت احمد بن موسی کاظم در شیراز میباشد که پسر ارشد امام موسی کاظم هستند.

دروازه قرآن شیراز

و اما دروازه قرآن، الله اکبر! دروازه ای که هرگز بر روی احدالناسی بسته نیست و آرامش را مانند نسیمی از بهشت وزیده ارزانی میدارد....

آرامگاه سعدی

یکی از جاذبه های بسیار پرطرفدار شیراز، آرامگاه سعدی میباشد که در انتهای خیابان بوستان و در کنار باغ دلگشا قرار دارد.

آرامگاه حافظ

یکی از جاذبه های گردشگری بسیار پرمخاطب که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، آرامگاه حافظ در شیراز میباشد....

باغ جهان نما

باغ جهان نما از قدیمی ترین باغ های شیراز است که در ضلع شمالی چهارراه حافظیه و در ضلع شرقی خیابان حافظ واقع شده است.

درباره ما

به وب سایت مبلیتو، مرکز اجاره آپارتمان مبله، منزل مبله و سوئیت های زیبا و شیک در شیراز و دیگر شهرهای ایران، خوش آمدید! در اینجا ما گرد هم آمده ایم که شما مسافران عزیز دغدغه اسکان در شهر ها به هنگام مسافرت نداشته باشید. مبلیتو با بهترین امکانات در خدمت شما سروران گرامی می باشد. شما با اجاره آپارتمان های مبله می توانید سفری فراموش نشدنی را در یاد اعضای خانواده خود ثبت نمایید. در این وب سایت تمامی اطلاعات لازم مربوط به اجاره منزل مبله و اجاره ویلا برای شما گردآوری شده است. همچنین آرشیوی از مناطق تفریحی، گردشگری و اماکن تاریخی شهر ها را برای شما تهیه نموده ایم تا مسافران ضمن شناخت جاذبه های گردشگری ایران، بتوانند مقصد خود ر ا انتخاب نمایند و سفری خاطره انگیز را برای خود تدارک ببینند. با مبلیتو نگرانی های خود را کنار بگذارید. ما پاسخگوی نیاز های شما به هنگام مسافرت هستیم.

اطلاعات تماس

تلفن : 09172617077 دهقان

تلفن : 09175147077 دانش فر

ايميل: dehghan72l {AT} gmail.com