چاه مرتضی علی در شیراز

در کوه هفت تنان که در شمال شهر شیراز قرار دارد، چاهی به نام چاه مرتضی علی واقع شده است. در اطراف چاه مرتضی علی یک عمارتی وجود دارد که دارای چندین اتاق میباشد که عارفان برای عبادت به آنجا میرفتند.

مبلیتو سال های زیادی است که در اجاره منزل مبله و آپارتمان های مبله فعالیت دارد.

همانطور که میدانید مردم عزیز ایران زمین دوست دارند به همه شهر های ایران سفر کنند و خاطرات خوبی را داشته باشند. همکاران ما از سال 1379 در زمینه اجاره منزل مبله و آپارتمان های مبله فعالیت دارد. اما یک سال است که به صورت رسمی و حرفه ای فعالیت خود را آغاز کرده ایم. ما کنار هم جمع شده ایم تا بتوانیم برای مسافران عزیزمان اقامتگاه هایی مناسب را فراهم کرده باشیم. نمایندگی اصلی ما در شهر شیراز میباشد. از این جهت در این شهر تا آنجایی که امکان دارد سعی میکنیم میزبانی لایق برای شما عزیزان باشیم. و از همین رو جاذبه های گردشگری شهر زیبای راز، پایتخت فرهنگ و تمدن ایران را در این سایت به شما معرفی مینماییم.

تازه ها

حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت احمد بن موسی کاظم در شیراز میباشد که پسر ارشد امام موسی کاظم هستند.

دروازه قرآن شیراز

و اما دروازه قرآن، الله اکبر! دروازه ای که هرگز بر روی احدالناسی بسته نیست و آرامش را مانند نسیمی از بهشت وزیده ارزانی میدارد....

آرامگاه سعدی

یکی از جاذبه های بسیار پرطرفدار شیراز، آرامگاه سعدی میباشد که در انتهای خیابان بوستان و در کنار باغ دلگشا قرار دارد.

آرامگاه حافظ

یکی از جاذبه های گردشگری بسیار پرمخاطب که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، آرامگاه حافظ در شیراز میباشد....

باغ جهان نما

باغ جهان نما از قدیمی ترین باغ های شیراز است که در ضلع شمالی چهارراه حافظیه و در ضلع شرقی خیابان حافظ واقع شده است.

درباره ما

به وب سایت مبلیتو، مرکز اجاره آپارتمان مبله، منزل مبله و سوئیت های زیبا و شیک در شیراز و دیگر شهرهای ایران، خوش آمدید! در اینجا ما گرد هم آمده ایم که شما مسافران عزیز دغدغه اسکان در شهر ها به هنگام مسافرت نداشته باشید. مبلیتو با بهترین امکانات در خدمت شما سروران گرامی می باشد. شما با اجاره آپارتمان های مبله می توانید سفری فراموش نشدنی را در یاد اعضای خانواده خود ثبت نمایید. در این وب سایت تمامی اطلاعات لازم مربوط به اجاره منزل مبله و اجاره ویلا برای شما گردآوری شده است. همچنین آرشیوی از مناطق تفریحی، گردشگری و اماکن تاریخی شهر ها را برای شما تهیه نموده ایم تا مسافران ضمن شناخت جاذبه های گردشگری ایران، بتوانند مقصد خود ر ا انتخاب نمایند و سفری خاطره انگیز را برای خود تدارک ببینند. با مبلیتو نگرانی های خود را کنار بگذارید. ما پاسخگوی نیاز های شما به هنگام مسافرت هستیم.

اطلاعات تماس

تلفن : 09172617077 دهقان

تلفن : 09175147077 دانش فر

ايميل: dehghan72l {AT} gmail.com