چایخانه ودیزی سرای کهن

با مبلیتو در زمینه اجاره منزل مبله ، آپارتمان های مبله و سوئیت مبله در شهر شیراز، همراه باشید. ما بهترین ها را در سفر برای شما مهیا نموده ایم. مبلیتو سال هاست که در زمینه اجاره منزل مبله و آپارتمان مبله فعالیت دارد و منازل مبله لوکسی را در بهترین نقاط شهر برای مسافران محترم مهیا نموده است. منزل مبله و آپارتمان مبله یکی از مهم ترین مسائلی است که در سفر حائز اهمیت میباشد. مبلیتو علاوه بر اجاره منزل مبله، باغ مبله در شیراز را ارائه میدهد. چرا که گاهی نیاز دارید به دور از شلوغی شهر در مکانی با دوستان و خانواده خود لحظاتی را به شادی بگذرانید. از این رو ما باغ هایی مبله شده را که دارای استخر های آب گرم و استخر های روباز هستند را مهیا نموده ایم تا در هر فصلی بتونید آب تنی های جانانه داشته باشین. خدمات مبلیتو هنوز تمام نشده. مبلیتو با هدف جلب رضایت مسافران عزیز، سعی کرده است همه جاذبه های تفریحی، گردشگری، تاریخی، توریستی، رستوران ها، فست فود ها و حتی سفره خانه ها و چایخانه ها را در این وب سایت لیست نماید تا مسافران دغدغه پیدا نکردن این مکان ها را نداشته باشند.

معرفی امروز ما به مسافران، چایخانه و دیزی سرای کهن در شیراز میباشد که یکی از چایخانه های قدیمی و شناخته شده این شهر میباشد. برای عزیزانی که سمت زند اسکان دارند، گزینه مناسبی میباشد.  

تازه ها

حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت احمد بن موسی کاظم در شیراز میباشد که پسر ارشد امام موسی کاظم هستند.

دروازه قرآن شیراز

و اما دروازه قرآن، الله اکبر! دروازه ای که هرگز بر روی احدالناسی بسته نیست و آرامش را مانند نسیمی از بهشت وزیده ارزانی میدارد....

آرامگاه سعدی

یکی از جاذبه های بسیار پرطرفدار شیراز، آرامگاه سعدی میباشد که در انتهای خیابان بوستان و در کنار باغ دلگشا قرار دارد.

آرامگاه حافظ

یکی از جاذبه های گردشگری بسیار پرمخاطب که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، آرامگاه حافظ در شیراز میباشد....

باغ جهان نما

باغ جهان نما از قدیمی ترین باغ های شیراز است که در ضلع شمالی چهارراه حافظیه و در ضلع شرقی خیابان حافظ واقع شده است.

درباره ما

به وب سایت مبلیتو، مرکز اجاره آپارتمان مبله، منزل مبله و سوئیت های زیبا و شیک در شیراز و دیگر شهرهای ایران، خوش آمدید! در اینجا ما گرد هم آمده ایم که شما مسافران عزیز دغدغه اسکان در شهر ها به هنگام مسافرت نداشته باشید. مبلیتو با بهترین امکانات در خدمت شما سروران گرامی می باشد. شما با اجاره آپارتمان های مبله می توانید سفری فراموش نشدنی را در یاد اعضای خانواده خود ثبت نمایید. در این وب سایت تمامی اطلاعات لازم مربوط به اجاره منزل مبله و اجاره ویلا برای شما گردآوری شده است. همچنین آرشیوی از مناطق تفریحی، گردشگری و اماکن تاریخی شهر ها را برای شما تهیه نموده ایم تا مسافران ضمن شناخت جاذبه های گردشگری ایران، بتوانند مقصد خود ر ا انتخاب نمایند و سفری خاطره انگیز را برای خود تدارک ببینند. با مبلیتو نگرانی های خود را کنار بگذارید. ما پاسخگوی نیاز های شما به هنگام مسافرت هستیم.

اطلاعات تماس

تلفن : 09172617077 دهقان

تلفن : 09175147077 دانش فر

ايميل: dehghan72l {AT} gmail.com