کاخ خزانه

بنای اولیه کاخ خرانه در زمان داریوش نهاده شد و در دوره خشایار شاه این عمارت مورد استفاد خزانه داری بود.این مجموعه حدود 180 سال مورد استفاده خزانه داری حکومت قرار گرفته بود تا هنگامی که اسکندر تخت جمشید را فتح کرد و موجب خرابی کل مجموعه تخت جمشید شد.در این بنا چندین لوح گلی یافت شده است که در باب حق و حقوق کار گران و کار فرمایان و مقدار حقوق انها است.این عمارت محل نگاه داری لوح های گلی که مربوط به حسابرسی های خزانه بوده است و جویی های آبی که اکنون مشاهده گر ان هستیم به این علت بوده است که در هنگام درست کردن گل برای تولید کتیبه و لوح های گلی به مشکل بر نخورند و موجب سریع پیش رفتن کار بشود.اکنون تیم مبلیتو در تلاش است که ضمن معرفی بهترین های گردشگری با ارائه ی منازل و آپارتمان های مبله و حتی باغ های زیبا با بهترین امکانات یاری رسان مسافرین محترم باشد.باما بهترین ها را تجربه کنید.

تازه ها

حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت احمد بن موسی کاظم در شیراز میباشد که پسر ارشد امام موسی کاظم هستند.

دروازه قرآن شیراز

و اما دروازه قرآن، الله اکبر! دروازه ای که هرگز بر روی احدالناسی بسته نیست و آرامش را مانند نسیمی از بهشت وزیده ارزانی میدارد....

آرامگاه سعدی

یکی از جاذبه های بسیار پرطرفدار شیراز، آرامگاه سعدی میباشد که در انتهای خیابان بوستان و در کنار باغ دلگشا قرار دارد.

آرامگاه حافظ

یکی از جاذبه های گردشگری بسیار پرمخاطب که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، آرامگاه حافظ در شیراز میباشد....

باغ جهان نما

باغ جهان نما از قدیمی ترین باغ های شیراز است که در ضلع شمالی چهارراه حافظیه و در ضلع شرقی خیابان حافظ واقع شده است.

درباره ما

به وب سایت مبلیتو، مرکز اجاره آپارتمان مبله، منزل مبله و سوئیت های زیبا و شیک در شیراز و دیگر شهرهای ایران، خوش آمدید! در اینجا ما گرد هم آمده ایم که شما مسافران عزیز دغدغه اسکان در شهر ها به هنگام مسافرت نداشته باشید. مبلیتو با بهترین امکانات در خدمت شما سروران گرامی می باشد. شما با اجاره آپارتمان های مبله می توانید سفری فراموش نشدنی را در یاد اعضای خانواده خود ثبت نمایید. در این وب سایت تمامی اطلاعات لازم مربوط به اجاره منزل مبله و اجاره ویلا برای شما گردآوری شده است. همچنین آرشیوی از مناطق تفریحی، گردشگری و اماکن تاریخی شهر ها را برای شما تهیه نموده ایم تا مسافران ضمن شناخت جاذبه های گردشگری ایران، بتوانند مقصد خود ر ا انتخاب نمایند و سفری خاطره انگیز را برای خود تدارک ببینند. با مبلیتو نگرانی های خود را کنار بگذارید. ما پاسخگوی نیاز های شما به هنگام مسافرت هستیم.

اطلاعات تماس

تلفن : 09172617077 دهقان

تلفن : 09175147077 دانش فر

ايميل: dehghan72l {AT} gmail.com