گهواره دید

در دوره دیلمیان همزمان با ساخت دروازه قران این بنا روی کوه مجاور ساخته شد.این بنا کاربرد برج دیدبانی را داشت برای کنترل کاروان ها و نظارت بر شاهراه ورودی به شهر را داشته. در واقع میتوان گفت تنها کاربرد این چهارتاق خبر رسانی به پایتخت بوده است، با علامت و نشانه ها به برج های بعدی خبر میرساندند وهمین کار را با برج دیدبانی بعدی تکرار میکردند تا اینکه خبر به پایتخت برسد، اما امروزه فقط جنبه گردشگری دارد و تبدیل به فظای سبز مشرف به شهر است که برای تفریح مکان زیبا و مناسبی است.در سال 1381 خورشیدی پیکر چند شهید گمنام را در این مکان نهادند.

مبلیتو با ارائه منازل مبله و آپارتمان های لوکس و باغ های دنج مبله در سراسر ایران، سفر و تفریح را برای شما عزیزان راحت کرده فقط کافیست شهر مورد نظر را انتخاب کنید و بقیه کار را به ما بسپارید.

تازه ها

حرم شاهچراغ

آرامگاه حضرت احمد بن موسی کاظم در شیراز میباشد که پسر ارشد امام موسی کاظم هستند.

دروازه قرآن شیراز

و اما دروازه قرآن، الله اکبر! دروازه ای که هرگز بر روی احدالناسی بسته نیست و آرامش را مانند نسیمی از بهشت وزیده ارزانی میدارد....

آرامگاه سعدی

یکی از جاذبه های بسیار پرطرفدار شیراز، آرامگاه سعدی میباشد که در انتهای خیابان بوستان و در کنار باغ دلگشا قرار دارد.

آرامگاه حافظ

یکی از جاذبه های گردشگری بسیار پرمخاطب که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند، آرامگاه حافظ در شیراز میباشد....

باغ جهان نما

باغ جهان نما از قدیمی ترین باغ های شیراز است که در ضلع شمالی چهارراه حافظیه و در ضلع شرقی خیابان حافظ واقع شده است.

درباره ما

به وب سایت مبلیتو، مرکز اجاره آپارتمان مبله، منزل مبله و سوئیت های زیبا و شیک در شیراز و دیگر شهرهای ایران، خوش آمدید! در اینجا ما گرد هم آمده ایم که شما مسافران عزیز دغدغه اسکان در شهر ها به هنگام مسافرت نداشته باشید. مبلیتو با بهترین امکانات در خدمت شما سروران گرامی می باشد. شما با اجاره آپارتمان های مبله می توانید سفری فراموش نشدنی را در یاد اعضای خانواده خود ثبت نمایید. در این وب سایت تمامی اطلاعات لازم مربوط به اجاره منزل مبله و اجاره ویلا برای شما گردآوری شده است. همچنین آرشیوی از مناطق تفریحی، گردشگری و اماکن تاریخی شهر ها را برای شما تهیه نموده ایم تا مسافران ضمن شناخت جاذبه های گردشگری ایران، بتوانند مقصد خود ر ا انتخاب نمایند و سفری خاطره انگیز را برای خود تدارک ببینند. با مبلیتو نگرانی های خود را کنار بگذارید. ما پاسخگوی نیاز های شما به هنگام مسافرت هستیم.

اطلاعات تماس

تلفن : 09172617077 دهقان

تلفن : 09175147077 دانش فر

ايميل: dehghan72l {AT} gmail.com